Over deze locatie

In Het Torenforthuis in Culemborg bieden wij gespecialiseerde zorg voor mensen met dementie in een kleinschalige setting. Verhuizen omdat thuis wonen niet meer gaat, is een lastige stap. Door de kleinschalige en knusse inrichting van Het Torenforthuis maken we deze stap zo klein mogelijk. Een plek waar mensen met dementie zich thuis voelen, net als thuis. Anders dan in een regulier verzorgingshuis. En betaalbaar voor iedereen!

Impressies

Bekijk hier de foto’s voor een impressie van de locatie

Zoek, vind en waardeer zorgaanbieders op ZorgkaartNederland.nlDagelijks Leven is gewaardeerd op ZorgkaartNederland. Bekijk alle waarderingen of plaats een waardering

Het Torenforthuis

Wonen met dementie in Het Torenforthuis

Het Torenforthuis is van alle gemakken voorzien. De ruimtes zijn royaal, licht en levensloopbestendig ingericht. Hier voelen bewoners zich gauw thuis en op hun gemak. Mede omdat zij hun eigen studio zoveel mogelijk naar wens kunnen inrichten. Zo verhuizen meubels en spulletjes waaraan zij gehecht zijn gewoon mee, en voelt de nieuwe leefomgeving al snel vertrouwd. De twintig studio’s hebben allemaal een zit-/slaapkamer, een aanrecht en een badkamer.

Je voelt je thuis, waar familie en vrienden zich welkom voelen. Bij Dagelijks Leven staan de deuren dan ook altijd open, voor een kopje koffie, een luisterend oor of een uitgebreid bezoek. Bij ons zijn er geen verplichtingen. Een goede relatie met naasten vinden wij van groot belang. Zij zijn de belangrijkste schakel tussen de bewoners en zorgverleners. Mantelzorgers weten als geen ander wat hun partner of ouder prettig vindt, hoe hij/zij verzorgd wil worden en hoe we het leven zo gewoon mogelijk door kunnen laten gaan.

Leven
Wonen
Genieten
Zorg

Wonen bij Dagelijks Leven

Pagina Links

Plaats:Culemborg Straat:Torenfort 1
Postcode:4106 CJ Telefoon:0345 - 72 82 90

Het Torenforthuis

Bereikbaarheid

Locatie

Wilt u meer informatie over deze locatie? Neem dan gerust contact op. We beantwoorden graag al uw vragen!

Verdiepingen

Plattegronden

Wilt u meer informatie over deze locatie? Neem dan gerust contact op. We beantwoorden graag al uw vragen!

Grote afbeelding plattegrond 0
Grote afbeelding plattegrond 1

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws!

Bekijk hier onze nieuwste Facebook artikelen

Afscheid nemen van collega's, nooit leuk maar we hebben er een mooi feestje van gemaakt
Een ijsfoodtruck kwam heerlijke ijsjes brengen en natuurlijk zijn de drie medewerkers goed verwent zodat ze ons niet verget#gewoonalsthuist#dementieentie
... Meer tonenMinder tonen

Afscheid nemen van collegas, nooit leuk maar we hebben er een mooi feestje van gemaakt
Een ijsfoodtruck kwam heerlijke ijsjes brengen en natuurlijk zijn de drie medewerkers goed verwent zodat ze ons niet vergeten. 
#gewoonalsthuis #dementie

helpen met aardappels schillen, actief bezig zijn met een ballon, super gezellig en na het middageten samen afwassen #gewoonalsthuis #dagelijksleven #dementie ... Meer tonenMinder tonen

helpen met aardappels schillen, actief bezig zijn met een ballon, super gezellig en na het middageten samen afwassen #gewoonalsthuis #dagelijksleven #dementie

Alvast aan het oefenen voor de avondvierdaagse volgend jaar😎
#gewoonalsthuis #dagelijksleven
... Meer tonenMinder tonen

Alvast aan het oefenen voor de avondvierdaagse volgend jaar😎
#gewoonalsthuis #dagelijksleven

Ja, ik word vrijwilliger.

 

Aanmelden

Ja, ik word vrijwilliger.

 

Aanmelden

Vrijwilliger worden in Het Torenforthuis

Wij zijn altijd op zoek naar vrijwilligers die ons helpen het dagelijkse leven vorm te geven. Een spelletje doen met onze bewoners, de tuin netjes houden, assisteren tijdens het eten, eens per week een wandelingetje maken of helpen als wij een uitje organiseren. Het kan allemaal! Om je aan te melden als vrijwilliger ga je naar onze pagina vrijwilliger worden, selecteer hier ‘Het Torenforthuis’ en laat jouw gegevens achter. Wij nemen daarna zo snel mogelijk contact met je op.